Luty 2018
« Sty

Szkolny Konkurs „Świąteczne dekoracje w mojej klasie”

Świąteczny nastrój udzielił się wszystkim uczniom i pracownikom naszej szkoły. Aby przeżyć  ten czas w sposób szczególny, klasy przygotowywały już od początku grudnia oryginalne i piękne dekoracje w klasach. Dzieci wykazały się kreatywną postawą.

20 grudnia 2017 r. roku Komisja Konkursowa, w skład której weszli: Pani Lilla Zmuda-Matyja oraz Pani Bożena Gralińska stanęła przed trudnym zadaniem, gdyż wszystkie klasy włożyły wiele trudu w przygotowanie dekoracji. Komisja oceniła wygląd poszczególnych klas, biorąc pod uwagę: czystość i estetykę, klasowe gazetki, wystrój całej sali.

Pierwsze miejsce zajęła klasa III a

Drugie miejsce zajęła klasa IV b

Trzecie miejsce zajęła klasa V ex aequo IV a

Celem konkursu było przede wszystkim zmotywowanie uczniów do dbałości o swoją klasę, stworzenie w salach świątecznej atmosfery, integracja uczniów, pobudzenie w nich aktywności twórczej, kreatywności oraz umożliwienie rozwoju talentu plastycznego.

Zwycięzcom gratulujemy!

Mamy nadzieję, że konkurs na stałe wpisze się w tradycję naszej szkoły.

(tekst: B. Gralińska)