Regulamin dowozu
Regulamin dowozu
Luty 2018
P W Ś C P S N
« Sty    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  
Świetlica Szkolna
Świetlica Szkolna

Młodzi obywatele naszej gminy w Urzędzie Gminy w Ciasnej

W dniu 24 listopada 2017 r. uczniowie klasy IV „a” i IV „b” Szkoły Podstawowej w Ciasnej pod opieką nauczycieli Sylwii Galuski oraz Jerzego Kosytorza,  mieli okazję zapoznać się z pracą Urzędu  Gminy w Ciasnej. W roli przewodnika młodych obywateli wystąpiła Sekretarz Gminy Ciasna p. Albina Pogoda. Uczniowie mieli możliwość przyjrzenia się pracy urzędników a nawet zasiąść w gabinecie wójta. W Urzędzie Stanu Cywilnego zwiedzili Salę Ślubów a p. sekretarz opowiedziała jaką rolę pełni ten urząd i jakie sprawy będą w nim niedługo już mogli załatwić.

Na koniec wszyscy zasiedli w sali głównej na której członkowie Rady Gminy podejmują najważniejsze decyzje dotyczące naszej gminy. Mogli przy tym zadawać p. sekretarz pytania na które uzyskiwali bardzo wyczerpujące odpowiedzi.

Ta żywa lekcja życia obywatelskiego bardzo się uczniom spodobała.

                                                                                                           Jerzy  Kosytorz