Regulamin dowozu

Regulamin dowozu
Maj 2018
P W Ś C P S N
« Kwi    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Świetlica Szkolna

Świetlica Szkolna

UDZIAŁ SZKOŁY W KONKURSACH ZEWNĄTRZSZKOLNYCH

2015/2016

Lp. Rodzaj konkursu Nazwa konkursu Uczniowie Odpowiedzialni nauczyciele
Międzynarodowy Konkurs Olympus Global Open PHOTO CONTEST 2015 Kacper Wójcik Julia Mzyk Maria Koza
Międzynarodowy VI Międzynarodowy Konkurs  Artystyczny                       Ars Astronomica Stiven Mrugała Agnieszka Krupa
Ogólnopolski Ogólnopolski Konkurs Finansowoaktywni. Misja Budżet Zgłoszone 4 projekty Barbara Kaczmarek
K. Liszka- Kiełtyka
Ogólnopolski XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Pocztówka z wakacji” Natalia Saflik Kinga Kaczmarek

Julia Mzyk

Iwona
Śleziona-Plawgo
Ogólnopolski Konkurs MEN „Książki naszych marzeń” Uczniowie klasy IIIa Ewa Nowak
Ogólnopolski Konkurs MEN „WY(ko)MIKSUJ SIĘ Z DOPALACZY” Julia Chaładus
Zuzanna Kubat
Katarzyna Czakiert
Ogólnopolski  Ogólnopolski Konkurs Wiedzy „Międzynarodowa Stacja Kosmiczna – wczoraj, dziś, jutro-2015 Julia Mzyk Agnieszka Krupa
Ogólnopolski  VI edycja konkursu „Projekt z klasą” Zaangażowani uczniowie Iwona
Śleziona-Plawgo Magdalena Skibińska
Ogólnopolski  Scrabble w szkole Aleksandra Szabelska Julia Popanda
Łukasz Kosytorz
Stiven Mrugała
Iwona
Śleziona-Plawgo
Ogólnopolski  Dzień z Technologią Uczniowie szkoły Iwona
Śleziona-Plawgo
Ogólnopolski XVIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Ozdoba choinkowa” Emila Kosytorz
Katarzyna Strzoda
Natalia Segeth
Stiven Mrugała
Julia Mzyk
Kinga Kaczmarek
Iwona
Śleziona-Plawgo
Ogólnopolski XVII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pocztówka do św. Mikołaja” Kinga Kaczmarek
Julia Mzyk
Emilia Kosytorz
Iwona
Śleziona-Plawgo
Ogólnopolski „Samochód Przyszłości” Sebastian Skubala
Paweł Skubala
Iwona
Śleziona-Plawgo
Ogólnopolski Konkurs ‘Mój las” Julia Mzyk Agnieszka Krupa
Wojewódzki XXII Wojewódzki Konkurs Plastyczny na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową Julia Mzyk
Emilia Kosytorz
Zuzanna Gawenda
Kinga Kaczmarek Agnieszka Brylka
Iwona
Śleziona-Plawgo
Regionalny Energetyka Jądrowa Przyszłością Narodu Kacper Wójcik
Julia Wieczorek
Agnieszka Krupa
Regionalny I Regionalny Konkurs z Fizyki i Astronomii Kinga Kaczmarek
Julia Mzyk
Agnieszka Krupa
Powiatowy IX Powiatowy Konkurs Przyrodniczy dla Gimnazjalistów Marcin Ulewicz Bartłomiej Wiecha N-le przedmiotów przyr.
Powiatowy V Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego „Klar, das kann ich” Jessica Woś
Nikola Dyla
Izabela Figlak
Powiatowy Powiatowy Konkurs Recytatorski
„Echa dzieciństwa”
Wojciech Jaworek Katarzyna Pilch
Amelia Ochman
Małgorzata Gzyl
Powiatowy Powiatowy Konkurs Pożarniczy  Mateusz Hernik
Mateusz Zemela