RODO

RODO

Regulamin dowozu

Regulamin dowozu
Sierpień 2018
P W Ś C P S N
« Lip    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Świetlica Szkolna

Świetlica Szkolna

II Gimnazjalny Turniej Wiedzy o Bezpiecznym Internecie „TWOBI”-

realizowany w ramach projektu „Bezpieczna+”

18 listopada 2016 już po raz drugi w naszym Gimnazjum odbył się Turniej Wiedzy o Bezpiecznym Internecie. W tegorocznej edycji, podobnie jak poprzednio, każda z klas musiała wytypować trzech przedstawicieli, którzy reprezentując ją zmierzyli się z pytaniami dotyczącymi sieci Internet oraz bezpiecznego poruszania się w niej.

Uczniowie, kilka dni przed turniejem zostali zapoznani z zagadnieniami dotyczącymi Internetu.  W II TWOBI wzięło udział dziewięć zespołów, których członkowie musieli zmierzyć się z pytaniami teoretycznymi, ale również musieli wziąć udział w konkurencji sportowej „Pokonaj wieżę wirusów”. Młodzieży został zaprezentowany również profilaktyczny film na temat bezpiecznego poruszania się w sieci „Nie bądź łosiem, czyli cyberbanda atakuje”. Podczas turnieju punkty były zapisywane na specjalnie zakupionej tablicy, tak by wszyscy uczniowie wiedzieli ile punktów zdobywają. Ku zadowoleniu organizatorów uczniowie byli dobrze przygotowani i wykazali się bardzo dużą wiedzą.

Po ostatecznym podsumowaniu wyników:                           

I miejsce –  klasa IIIb,

II miejsce –  IIa,

III miejsce-  IIb,

wyróżnienie –  Ia.

Gratulujemy!!!!!

Drużyny, które zajęły I, II, III miejsce otrzymały pendrivy, a wszyscy reprezentanci klas otrzymali słodkie upominki. Dodatkowo w trakcie trwania turnieju uczniowie otrzymali słodkie niespodzianki.

Iwona Plawgo

Katarzyna Czakiert