RODO

RODO

Regulamin dowozu

Regulamin dowozu
Luty 2019
P W Ś C P S N
« Paź    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Świetlica Szkolna

Świetlica Szkolna

Przyjaciele szkoły

 

Do grona przyjaciół szkoły zaliczamy osoby, które wspierają naszą placówkę różnymi działaniami, poświęcając swój cenny czas i zainteresowanie uczniom i potrzebom środowiska szkolnego. Gorące podziękowania składamy:


 • Pani Zofii Łapok za zaangażowanie w działalność Zarządu Rady Rodziców i podjęcie odpowiedzialnej pracy skarbnika RR w latach 2005 – 2009 jak również za wsparcie udzielane szkole w latach późniejszych.
 • Pani Margocie Kichman za stałe wspieranie działań wychowawczo-profilaktycznych szkoły, pomoc uczniom i nauczycielom w rozwiązywaniu trudnych problemów, za okazywanie zainteresowania sprawami oświatowymi, reagowanie na potrzeby szkoły i umożliwienie realizacji różnorodnych działań skierowanych do naszej młodzieży.
 • Panu Piotrowi Patrzykowskiemu za wieloletnią współpracę z naszą szkołą: przeprowadzenie warsztatów dydaktycznych z przyrody dla uczniów klas pierwszych podczas wyjazdu integracyjnego, współpracę przy realizacji działań zawodoznawczych oraz za aktywne włączenie się do organizacji WOŚP i pomoc w realizacji warsztatów „Tajemnice Kobiecości”.
 • Panu Viktorowi Kikowi za honorowy patronat nad Szkolnym Konkursem Pięknej Recytacji w Języku Niemieckim sprawowany od kilkunastu lat oraz coroczną pomoc w organizacji Spotkania Kolędowego
 • Pani Barbarze Dryndzie za przewodniczenie Radzie Rodziców w latach 2009-2012, za poświęcenie i zaangażowanie na rzecz naszej szkoły również w latach późniejszych, za zrozumienie potrzeb uczniów i podejmowanie działań mających na celu pozyskiwanie funduszy na działalność Rady Rodziców wspierającą wszelkie działania edukacyjne naszej placówki.
 • Pani Bożenie Pluta za działalność w Zarządzie Rady Rodziców w latach 2010 -2014, za okazywanie zrozumienia dla działań szkoły, udzielanie jej wsparcia finansowego oraz pomoc podczas realizacji różnorodnych inicjatyw, za docenianie roli dydaktycznej i wychowawczej naszego gimnazjum i „dobre słowo” w trudnych chwilach.
 • Pani Urszuli Świercok  za odpowiedzialne pełnienie funkcji skarbnika Rady Rodziców w latach szkolnych 2009 – 2012 i pełną dyspozycyjność w Zarządzie Rady Rodziców.
 • Pani Krystynie Brzezina za pomoc finansową, za zrozumienie naszych potrzeb i działań, za zaangażowanie, chęć oraz aktywność we wspomaganiu szkoły w różnych zadaniach, a zwłaszcza wspieranie działań Szkolnego Klubu Młodego Wolontariusza.
 • Firmie „Ejot” za udzielanie wsparcia finansowego podczas organizacji Wycieczki Nagrody, Zielonej Szkoły oraz za umożliwienie realizacji przez szkołę działań zawodoznawczych i przyjmowanie naszych uczniów na terenie zakładu firmy.
 • Firmie „Patoka Industries” za każdorazowe udzielanie od wielu lat dużego wsparcia finansowego podczas organizacji Wycieczki Nagrody i Zielonej Szkoły.
 • Firmie „Pars” za każdorazowe udzielanie wymiernej, dużej pomocy finansowej podczas organizacji Wycieczki Nagrody i Zielonej Szkoły.
 • Pani Małgorzacie Prowada i mażoretkom „Cobacabana” oraz Panu Jarosławowi Prowda i Młodzieżowej Orkiestrze Dętej za aktywne włączenie się od roku 2015 do organizacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Grajcie z nami dalej, bo świetnie nam to wyszło!!!
 • Panu Grzegorzowi Skubale – „DJ Ricardo” za współpracę przy organizacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na tę pomoc my i WOŚP też liczy!
 • Ochotniczej Straży Pożarnej w Ciasnej za współpracę przy organizacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podjęcie różnych działań, by się wtedy Wiele Fajnego Działo oraz za podejmowanie innych zadań na rzecz oświaty.

GIMNAZJUM DZIĘKUJE . . . .

Rok szkolny dobiega końca. Jest to okazja do podsumowań i refleksji dotyczących różnych obszarów życia i funkcjonowania szkoły. Wiele naszych działań: dydaktycznych i wychowawczych nie byłoby możliwych bez wsparcia, którego udzielili nam rodzice, instytucje i firmy z terenu gminy Ciasna.

Przede wszystkim pragniemy gorąco podziękować rodzicom, którzy mają swój udział w pozyskiwaniu dodatkowych funduszy na Radę Rodziców. Wyrazy uznania należą się drogim mamom, które poświęciły swój wolny czas, przygotowując i dekorując własnoręcznie wieńce i ozdoby na kiermasz bożonarodzeniowy i wielkanocny. Serdeczne podziękowania należą się paniom: Barbarze Dryndzie, Kornelii Lempie, Bożenie Pluta, Magdalenie Kowalik, Wioletcie Kulej, Teresie Królik, Urszuli Lajt, Dorocie Wręczyckiej, Sylwii Poloczek i Gundinie Picz.

Kiermasze przyniosły nam niemały dochód, a przecież nie byłoby to możliwe bez bardzo ważnego wsparcia rzeczowego. Materiałów do zrobienia wieńców adwentowych i wielkanocnych dostarczyli nam sponsorzy – Państwo Urszula i Joachim Wieczorkowie oraz Państwo Katarzyna i Wojciech Perygowie. Bez tej pomocy nic byśmy nie zdziałali. Osobiście bardzo dziękuję również uczniom, którzy zaangażowali się w wyżej wymienione działania na rzecz własnej szkoły.

Osobne podziękowania należą się tym wszystkim, którzy okazali nam inną pomoc, wspierając finansowo szkołę. Zawsze mogliśmy liczyć na zrozumienie i wspomożenie ze strony firm: PATOKA INDUSTRIES oraz PARS. Dzięki tej pomocy uczniowie mogli wyjechać na Wycieczkę Nagrodę w Pieniny a dzięki dodatkowemu wsparciu ze strony firmy Ejot i Wrona oraz Banku Spółdzielczego nasza młodzież z Sierakowa pojechała na Zieloną Szkołę nad morze.

Dziękuję również za całoroczną współpracę pani Margocie Kichman i instytucji GOPS w Ciasnej oraz Urszuli Świercok, która czuwa nad finansami naszej Rady Rodziców, firmom Ejot i Invado za możliwość zwiedzenia zakładów pracy w ramach działań zawodoznawczych dla uczniów

Uczniowie, nauczyciele i wicedyrektor gimnazjum w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ciasnej