RODO

RODO

Regulamin dowozu

Regulamin dowozu
Luty 2019
P W Ś C P S N
« Paź    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Świetlica Szkolna

Świetlica Szkolna

ABSOLWENCI NASZEJ SZKOŁY

 

Agata Popanda – Studentka psychologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Specjalizacja: Psychologia kliniczna człowieka dorosłego i Psychologia zdrowia i jakości życia.

Aleksandra Rojek – Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego, Wydział Filologii. Studia magisterskie: Instytut Filologii Wschodniosłowiańskiej. Studia Podyplomowe na kierunku: Pedagogika wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym. Nauczyciel klas I-III w ZSP w Ciasnej: Szkoła Filialna w Glinicy.

Anna Królik – Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego, Wydział Historyczno-Pedagogiczny. Studia magisterskie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym z terapią pedagogiczną. Nauczyciel klas I-III w ZSP w Ciasnej.

Bartłomiej Machnik -politolog, nauczyciel, doktorant nauk o polityce na Uniwersytecie Opolskim. Z wyróżnieniem obronił pracę magisterską : „Manipulacja i perswazja w polityce (PO i PiS analiza przypadku)”. Absolwent studiów podyplomowych na kierunku administracja publiczna. Ukończył również elitarną Akademię Liderów Windsor w Katowicach przeznaczoną dla młodych ludzi, biorących aktywny udział w działalności publicznej. Obecnie jest doktorantem Uniwersytetu Opolskiego na kierunku nauki o polityce oraz Przewodniczącym Koła Naukowego Doktorantów Nauk o Polityce UO. Jego obszarem badań są nowe media i ich wpływ na proces mediatyzacji polityki.

Daria Szukalska – Boduszek – absolwentka psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, Wydział Zamiejscowy we Wrocławiu. Dodatkowe wykształcenie: Psychokryminalistyka w SWP w Katowicach. Psycholog w Zakładzie Karnym w Sierakowie Śląskim.

Justyna Maleska– w tym roku licencjat z matematyki na  Politechnice Łodzkiej. 3 miejsce w konkursie z języka angielskiego My Language Portfolio organizowanego przez wyd. Express Publishing egis, 2010r 3 miejsce w konkursie z języka angielskiego na poziomie podstawowym organizowanym w ramach projektu pt. języki obce drogą do sukcesów organizowanego przez fundację „Tutaj Przyszłość”, 2010r 3 miejsce w szkolnym konkursie „Razem z Miłoszem -napisz haiku” zorganizowanym w ramach projektu CEO Miłosz odNowa, 2012r Ukończyła internetowy kurs matematyki w ramach projektu „Matematyka? Spróbuj e-learningowo! Innowacyjne formy edukacji dla > uczniów szkół ponadgimnazjalnych”.

Karolina Knieć  – w pierwszej klasie liceum otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów. Zajęła 3 miejsce w wojewódzkim konkursie „Laboratorium Wiedzy”. Otrzymała wyróżnienie w VIII Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Z poprawną polszczyzną na co dzień”. Obecnie studiuje chemię na Politechnice Wrocławskiej.

Marek Łapok – sędzia piłki nożnej. Pasjonat podroży. Student 4 roku kierunku lekarsko – dentystycznego na Uniwersytecie Łódzkim.

Monika Kosela – absolwentka Uniwersytetu Opolskiego. Studia na kierunku resocjalizacji. Uzupełnienie studiów na kierunku: Pedagogika opiekuńczo – wychowawcza.

Piotr Sier – absolwent Technikum Budowlanego Zespołu Szkół Ogólnokształcąco – Technicznych w Lublińcu. Funkcjonariusz w Zakładzie Karnym w Sierakowie Śląskim.

Radosław Haba , nasz podwójny ( a właściwie potrójny) laureat konkursu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego ( chemia i geografia) Matura w tym roku Liceum Mickiewicz . Osiągnięcia- laureat Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania organizowanej przez Politechnikę Częstochowską.